Kështu duket si fëmijë Ariana

Bota e Yjeve

Kështu duket si fëmijë Ariana

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 21:06
Ariana Fejzullahu

Ariana Fejzullahu është njëra ndër personazhet më te komentuara të shoë bizit shqiptar.

Çdo postim i saj në rrjete sociale padyshim se merr vëmendje të madhe.

Ndërkaq stili i saj unik bën që çdo paraqitje e saj të komentohet.

Image

Por kësaj here ishte Sara ajo që postoi një foto të Arianës në Instastory-in e saj.

Image

Shkrimi përkrahë fotos ishte mjaft interesant.

Image

“Si fmi”- ka shkruar Sara.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat