Aurela postoi më në fund foto të Alaronit

Bota e Yjeve

Aurela postoi më në fund foto të Alaronit

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 17:16
Aurela Hoxha dhe Alaron

Vogëlushi i saj bëri 5 muajsh dhe Aurela vendosi ta postojë një foto të tij, edhe pse sërish u kujdes t`ia mbulonte fytyrën. 

“Alaron është 5 muajsh. Të dua engjëll”, ka shkruar ajo.

Kremtimi i gjeti në Shqipëri, dhe duket se ajo e ka shijuar shumë këtë udhëtim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Ndërkohë në postimin në rrjetet sociale, publikoi disa foto, përfshirë njërën që e tregon në sallën e lindjes, çka dëshmon qartë emocionet që ka përjetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat