Dyshimet për një lidhje me The Weeknd, Angelina Jolie reagon për herë të parë

Bota e Yjeve

Dyshimet për një lidhje me The Weeknd, Angelina Jolie reagon për herë të parë

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 09:49
Angelina Jolie dhe The Weeknd

Prej kohësh përflitet se aktorja Angelina Jolie dhe këngëtari The Weeknd janë më shumë se miq. Madje, dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo asnjëri nuk ka preferuar të komentojë rreth kësaj çështjeje, shkruan “Daily Mail”.

Së fundmi, Jolie iu shmang pyetjes në lidhje me marrëdhënien e saj me The Weeknd gjatë promovimit të filmit të fundit ku ka luajtur, “Eternals”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat