Ana Kabashi shfaqet tërheqëse edhe në kostumin e natës së Halloween

Bota e Yjeve

Ana Kabashi shfaqet tërheqëse edhe në kostumin e natës së Halloween

Më: 31 tetor 2021 Në ora: 09:01
Ana Kabashi

Kanë filluar festimet e natës së Halloween e cila zyrtarisht mbahet sot (31 tetor).

Shumë emra të njohur të estradës kanë përzgjedhur kostume interesante për tu shndërruar në një pamje që rrallë herë i shohim.

Edhe këngëtarja, Ana Kabashi ka përzgjedhur një kostum më ndryshe se herët e tjera, por që edhe kësaj radhe u kujdes të dukej joshëse dhe të theksonte linjat për të cilat komentohet vazhdimisht.

E veshur e tëra në të zeza, me një trupore me dekolte të hapur e stiluar me zinxhirë sipër, Ana vendosi të dukej si ‘macë’, ndërsa u shfaq tejet atraktive dhe më në formë se asnjëherë më parë.

“Shpirti i “Natës së Shtrigave”, thyej rregullat!! 3 pluma t’fundit”, ka shkruar Ana në mbishkrimin e imazheve që ndau me fansat në Instagram.

Ndryshe, Ana mbetet aktive me projekte muzikore, kënga e saj e fundit “Sa kem pi” erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip, ndërsa po punon për këngë të reja. 

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat