Britney Spears pozon topless në dhomën e gjumit, këngëtarja: Kjo është hera e parë që…

Bota e Yjeve

Britney Spears pozon topless në dhomën e gjumit, këngëtarja: Kjo është hera e parë që…

Më: 9 nëntor 2021 Në ora: 12:20
Britney Spears

Nuk është hera e parë që Britney Spears pozon topless, por këtë herë foton e ka shkrepur vetë. Këngëtarja zbuloi në Instagram se kjo është hera e parë që merr një aparat fotografik në dhomën e saj të gjumit, pasi prej 13 vitesh ka qenë nën kontrollin e të atit, Jamie Spears.

Artistja pozoi e veshur me tanga të verdha pranë shtratit të saj, shkruan “Page Six”.

“Unë përdora dje një aparat fotografik në dhomën time për herë të parë… E vendosa në stendë dhe me anë të kohëmatësit realizova këtë foto!”, shkroi 39-vjeçarja krah imazhit.

Image

Britney Spears akuzoi një javë më parë të ëmën se ishte ajo që i dha idenë e kujdestarisë babait të saj.

Babai im mund ta ketë filluar kujdestarinë 13 vjet më parë… por ajo që njerëzit nuk dinë është se nëna ime është ajo që i dha atij idenë. Nuk do t’i kthej kurrë mbrapsht ato vite. Ajo më shkatërroi fshehurazi jetën!“.

Duke iu drejtuar nënës së saj, Lynne Spears, ylli i popit shtoi: “Ti e di saktësisht se çfarë ke bërë… babai im nuk është aq i zgjuar sa të mendonte vetë për një konservatorizëm.”

Image

Ndërsa në një postim në Instastory, artisja zgjodhi të ndante me ndjekësit një shprehje, e cila i referohej nënës së saj: “Kafsha më e rrezikshme në botë është një grua e heshtur, e buzëqeshur“.

Image

Më 29 shtator, Jamie, u pezullua zyrtarisht nga kujdestaria e Britney-t pasi gjyqtarja e Gjykatës së Lartë të Los Anxhelosit, Brenda Penny, doli në përfundimin që marrëveshja e tyre ishte bërë një “mjedis toksik”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat