Modelja pozon me bikine shumë të vogla

Bota e Yjeve

Modelja pozon me bikine shumë të vogla

Nga: Bota sot Më: 10 nëntor 2021 Në ora: 10:42
Joy Corrigan

Ajo ka modeluar për marka të shumta, duke përfshirë edhe Victoria Secret dhe Guess.

Dhe Joy Corrigan u shfaq në një tjetër fotosesion mahnitës të dielën kur po freksohej buzë detit me një palë bikine ngjyrë rozë.

Bukuroshja bionde ka dhënë një shfaqje mahnitëse me rrobat e saj të banjës shumë të vogla.

Ajo është shfaqur duke luajtur në Oqeanin Paqësor në Los Angelos./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat