Çiljeta tregon detaje nga jeta në çift

Bota e Yjeve

Çiljeta tregon detaje nga jeta në çift

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 18:58
Çiljeta Xhilaga

Prej vitesh Çiljeta Xhilaga po jeton një histori dashurie me portierin e Partizanit Alban Hoxha.

Është folur se ata do të celebrohen, kanë plane për t'u bërë prindër, por pas një periudhe heshtje, mediat aludojnë se mes tyre ka probleme.

Në fakt, Çiljeta nuk ka preferuar të postojë në rrjetet e saj sociale momente nga jeta e tyre në çift, por kjo nuk do të thotë që ata nuk janë të lumtur, ose më keq akoma, nuk janë më bashkë.

Image
Insta

Së fundi, ajo ka vendosur ta mbajë Albanin në foton e saj të profilit në Instagram duke treguar se janë bashkë dhe po çojnë para planet e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat