Dua Lipa sapo na tregoi trendin e ri të manikyrit

Bota e Yjeve

Dua Lipa sapo na tregoi trendin e ri të manikyrit

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 07:42
Dua Lipa

Manikyri i freskët është një nga ato gjëra që, nëse e bëjmë vetë në shtëpi, ose kemi ndihmën e një artisti profesionist të thonjve, që mund të na ngrejë humorin.

Për sezonin aktual tendencat që mund të zgjidhni për manikyrin janë të shumta, nga modelet me kuadrate dhe manikyri francez i errët e deri te vorbullat retro të viteve ’70.

 Nëse nuk jeni një adhurues i madh i minimalizmit ose thjesht dëshironi të provoni diçka ndryshe, Dua Lipa ju jep frymëzimin perfekt.

Këngëtarja 26-vjeçare ka dobësi për dizajnet ekscentrike dhe manikyrët statement.

Këtë herë, me ndihmën e artistes së thonjve Michelle Humphrey, ajo provoi një manikyr të veçantë me printe kafshësh. Në një nga fotot e saj në Instagram, Dua tregon manikyrin e saj, i cili është një manikyr francez me një stamp gjarpëri në nuanca si jeshile e urtë, kafe, blu e errët dhe gri e hapur

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat