Sommer Ray nuk lë vend për imagjinatë, i tregon të gjitha

Bota e Yjeve

Sommer Ray nuk lë vend për imagjinatë, i tregon të gjitha

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 10:32
Sommer Ray

Sommer Ray është modelja më e përfolur ë rrjetin social Instagram.

Ajo ndiqet nga 26 milionë ndjekës, nuk është çudi që është një nga modelet më të njohura në platformën Instagram.

Modelja së fundi ka postuar disa imazhe ku ka shfaqur shumë nga trupi i saj.

Modelja njihet për format e saj trupore tepër seksi ku edhe bëjnë atë të jetë në qendër të vëmendjes me shumë imazhe provokative që ajo poston.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat