Kaq shumë është dobësuar Greta Koçi, menzi njihet

Bota e Yjeve

Kaq shumë është dobësuar Greta Koçi, menzi njihet

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 08:42
Greta Koçi

Greta Koçi është këngëtarja shqiptare e cila merr vëmendje me imazhet që ajo publikon.

Së fundi ka postuar disa imazhe ku vërehet një detajë.

Greta është dobësuar aq shumë sa menzi vërehet që është ajo. Greta është njëra ndër këngëtaret më të bukura shqiptare natyrale.

Ajo gjithashtu nuk njihet që ka marrur famë me skandale dhe thashetheme.

Image
Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat