Modelja e Victoria’s Secret shfaqet joshëse në bikine

Bota e Yjeve

Modelja e Victoria’s Secret shfaqet joshëse në bikine

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 00:53
Joy Corriga

Joy Corrigan ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshme në veshje sportive derisa ka bërë një fotosesion në Los Angles 

Modelja 26 vjeçare ka bërë një fotosesion për një fushatë për fitnes në Amerikë. 

Gjatë fotosesionit ajo është parë me një stil të thjesht.

Derisa ka shfaqur belin e saj dhe fundshpinën.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat