Anna e hitit “Habibi” po bë gati projekte të tjera muzikore

Bota e Yjeve

Anna e hitit “Habibi” po bë gati projekte të tjera muzikore

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 16:13
Anna

Kënga "Habibi" në bashkëpunim me Hekuran Krasniqi u kthye në një hit e u komentua e vazhdon të dëgjohet shumë.

Por bukuroshja tashmë që i ka hyrë seriozisht muzikës Anna nuk do të ketë të ndalur.

Duke qenë se ajo jeton larg Kosovës ne mësojmë se ajo po punon në profesionin e saj por mësojmë se ajo po planifikon dhe dy këngë të reja.

Projektet pritet të dalin shumë shpejt e sigurisht që do të jenë të shoqëruara me klipe.

Ndërsa vetë këngëtarja e cila në muzikë ka dashur të prezantohet si Anna por emri i saj i saktë e mjaft i veçantë është Bernadeta është duke shijuar suksesin e bashkëpunimin që tashmë për projektet e radhës do të kthehet edhe më e fuqishme.BS

Image
Anna
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat