Ç’po ndodh me lidhjen e tyre, partnerja e Kledit bën postimin që i sqaroi të gjithë

Bota e Yjeve

Ç’po ndodh me lidhjen e tyre, partnerja e Kledit bën postimin që i sqaroi të gjithë

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 16:34
Haula dhe Kledi Hysa

Ditët e fundit në “Big Brother VIP” për Kledin nuk ishin shumë të lehta.

Ai realizojë një takim me Beatrixin i cili trazoi ujrat në rrjet, pasi e dashura e tij doli në një rrëfim publik në mediat shqiptare.

Por duket se e dashura e tij e ka pritur me mjaft sportivitet këtë situatë dhe lidhja e tyre vazhdon të jetë ende e shëndetshme edhe pse Kledi u shpreh në “Big Brother” se nuk ishte i qartë nëse do ta vazhdonte lidhjen jashtë.

Së fundmi Khaoula selmi ka bërë një postim në Instagram ku ka ndarë një foto me Kledin ku shkruan:

“Njeriu që nuk beson”.

Image
Haula dhe Kledi Hysa
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat