Arbenita Ismajli thotë se është krenare që është grua

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli thotë se është krenare që është grua

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 23:06
Arbenita Ismajli

Modelja e njohur shqiptare e cila bëri emër në Londër në fushën e modelimit e që tanimë është mjë nga femrat shqiptare më të bukura.

Duke qenë edhe nënë bukuroshja e ktheu shumë shpejt fizikun e saj në gjendje normale.

Ismalji është mjaft aktive në rrjetet sociale ku zakonisht posto më shumë fotografi rreth jetës së saj profesionale dhe më pa asaj private.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku është shfaqur në imazhe të ndryshme ku ka vënë në pahë bukurinë e saj.

“Krenare që jam grua”, ka qenë shkrimi i saj.

Nryshe, së fundi ajo ka treguar se është duke investuar në vajza shqiptare që duan të bëhetn modele dhe të ndjuekin hapat e modeles, ajo do t’iu ndihmojë në çdo hapë.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat