Ronela Hajati shfaqet mahnitëse në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Ronela Hajati shfaqet mahnitëse në tapetin e kuq

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 14:29
Ronela Hajati

Ronela Hajati është njëra ndër këngëtaret që merr vëmendje shpesh me imazhet e saj.

Ajo publikon shumë imazhe ku arrinë të marrë vëmendje.

Image

Të pasmet e saj shpesh komentohen. Por kësaj radhe ajo shfaqet mahnitëse në tapetin e kuq teksa është e veshur me një fustan të zi.

Këngëtarja përkrahë imazheve ka shkruar: Fillim dhjetori.

Image

Ronela Hajati ishte në lidhje me këngëtarin e njohur shqiptar Young Zerka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat