Anne Hathaway shëtit në qytetin e New York me veshje plot stil bashkë me partnerin e saj

Bota e Yjeve

Anne Hathaway shëtit në qytetin e New York me veshje plot stil bashkë me partnerin e saj

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 16:53
Anne Hathaway me partnerin e saj

Ata kanë dy djem të vegjël së bashku.

Dhe të enjten, Anne Hathaway dhe bashkëshorti Adam Shulman dolën për një mbrëmje takimi për një ngjarje në Soho House, e cila ndodhet në një ish-magazinë në Distriktin Meatpacking në qendër të Manhatanit.

Çifti, i cili festoi përvjetorin e nëntë të martesës shtatorin e kaluar dolën nga një makinë  për të bërë një shëtitje të shkurtër drejt ndërmarrjes.

Duke u shfaqur me një buzëqeshje shkëlqyese, Hathaway doli nga një makinë  e cila dukej me stil në një kombinim perfekt me një fustani të zi dhe çorape.

Ajo gjithashtu veshi çizme lëkure të zeza deri tek gjuri dhe një pardesy me model bardh e zi.

Aktorja e përmbylli të gjithë dukjen e saj duke mbajtur një çantë të vogël të zezë me tufë, dhe flokët e saj ngjyrë kafe të errët të stiluara të gjata dhe të rrjedhura shumë pranë shpatullave dhe një pjesë në mes.

Shulman, 40 vjeç, shfaqi një look më të thjeshtë në departamentin e modës me pantallona të zeza, pallto blu dhe atlete të zeza.

Gjatë ecjes nga automjeti i tyre në ndërmarrje, vendasi i qytetit të New York vendosi të mbante një maskë mbrojtëse mbi gojën dhe hundën e tij, në mes të COVID-19, ndërsa gruaja e tij nuk mbante maskë për fytyrën.

Hathaway u martua me aktorin dhe biznesmenin në shtator 2012 në Big Sur, Kaliforni, në një ceremoni tradicionale hebreje.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat