Elita Rudi shkëlqen në paraqitjen e radhës, shfaqet e veçantë dhe plot stil

Bota e Yjeve

Elita Rudi shkëlqen në paraqitjen e radhës, shfaqet e veçantë dhe plot stil

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 18:47
Elita

Elita Rudi është padyshim një ndër personazhet publike më të komentuara në mediet rozë.

Moderatorja e cila ka kohë që është tërhequr prej ekranit për të iu përkushtuat familjes dhe jetës private, numëron afro 900 mijë ndjekës në Instagram dhe postime që ajo bën cdo herë marrin vëmnedje.

Kështu ka ndodhur edhe së fundi, kur prezantuesja nga Gjakova pozoi me një veshje plotë stil e krijuar nga kreatori I njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

Me një xhaketë dhe mini-fund me ngjyrë vjollce të lehtë, të kombinuar me bluzë të zezë dhe taka të larta, Elita dukej tërë shkëlqim.

Moderatorja kompletoi paraqitjen me grim të theksuar dhe flokë të valëzuara, ndërsa nuk munguan komentet e shumta nga ana e fansave të saj.

Kujtojmë që pas një pauze të gjata, ditë më paë, Elita njoftoi se në fillimi të vitit 2022 do të riktheht në ekranet televizive.

Ndryshe, Elita është e martuar me reperin nga Peja, Gjiko, çifti janë prindër të dy fëmjëve, një djali dhe një vajze. 

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat