Genta tregon kur do ta bëjë publike gjininë e binjakëve

Bota e Yjeve

Genta tregon kur do ta bëjë publike gjininë e binjakëve

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 21:19
Genta Ismajli me të dashurin e saj Huseyin Usta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po e shijon në maksimum lidhjen e saj me biznesmenin turk, Huseyin Usta.

Çifti janë mjaft të ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh ndajnë me fansat fotografi dhe video nga jeta e tyre e përditshme.

Genta është në pritje të ëmbël të binjakëve ku para pak çastesh ka njoftuar se nesër do ta bëjë të ditur gjininë e bebeve.

Image
Genta Ismajli me të dashurin e saj Huseyin Usta

Përmes një fotosesioni të publikuar në rrjetin social ‘facebook’, Genta tha se ka një emocion që nuk mund ta përshkruajë me fjalë.

Kujtojmë se, çifti kanë më shumë se dy vite që janë në lidhje, teksa ndajnë jetën e tyre mes tri shteteve: Kosovës, Zvicrës dhe Turqisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat