Xhensila Myrtezaj tregon kaçurrelat e saj

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj tregon kaçurrelat e saj

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 00:52
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka treguar kaçurrelat e saj në fotot e fundit 

Ajo është njëra prej këngëtarëve më të dashura për publikun e saj. 

E njohur për zërin e saj të veçantë dhe këngët e saj, Xhensila sonte ka vendosur që të tregojë se si duket e ajo me flokë kaçurrele. 

“Kaçurrelja”, ka shkruar ajo derisa ka pasur të vënë një grim të lehtë që i shkonte për bukuri stilit të këngëtares.

Image
Xhensila Myrtezaj

 

Image
Xhensila Myrtezaj

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat