Rita Ora tregon format e përkryera të trupit, teksa del në shëtitje buzë plazhit në Sydney

Bota e Yjeve

Rita Ora tregon format e përkryera të trupit, teksa del në shëtitje buzë plazhit në Sydney

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 17:52
Rita Ora

Rita Ora së fundmi është kthyer në Australi me të dashurin e saj, regjisorin Taika Waititi.

Dhe pas një qëndrimi në karantinë për disa ditë, këngëtarja shqiptaro-britanike u pa duke shijuar pak ajër të pastër në periferi të plazhit Clovelly të shtunën.

Anëtarja e jurisë së spektaklit “The Voice Australia”, 31 vjeçe, tregoi fizikun e saj në formë të përkyer, e veshur me një veshje sportive ngjyrë gri, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Për aksesorë, ajo shtoi një çantë dore shumëngjyrëshe të markës “Louis Vuitton” në pamjen e saj, teksa kishte veshur çorape dhe atlete.

Krahët e tonifikuar të 31-vjeçares ishin të ekspozuara, si dhe barku i saj, të cilët vështronin në veshjen e saj unike sportive-luksoze.

Rita i lidhi flokët e saj bjonde për një shëtitje të rastësishme dhe realizoi një grim minimal në fytyrë, duke zgjedhur të vizatonte vetëm vetullat e saj.

Image
Rita Ora

Gjatë shëtitjes së saj, Rita u sigurua se po praktikonte rregulla të sigurta ndaj COVID-it duke vendosur një maskë në fytyrë ndërsa ishte pranë anëtarëve të tjerë të publikut.

Në fillim të kësaj jave, Rita kaloi karantinën e detyrueshme në një shtëpi me të dashurin e saj, Taika, regjisor i “Free Guy”.

Image
Rita Ora

Çifti u fotografua në karantinë në shtëpi të mërkurën në një postim në Instagram të shpërndarë nga trajneri i saj personal Jono Castano, i cili po i udhëhiqte ata gjatë një seance trajnimi në aplikacionin ‘Zoom’.

Interpretuesja e hitit “Let You Love Me” ndodhet në Australi për të shoqëruar Taikën, ndërsa ai vazhdon punën në disa filma të ardhshëm, duke përfshirë “Thor: Love and Thunder”, i cili është në fazën e post-produksionit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat