Jehona Dreshaj viziton shtëpinë e filmit “Home Alone”

Bota e Yjeve

Jehona Dreshaj viziton shtëpinë e filmit “Home Alone”

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 00:13
Jehona Dreshaj

Influencierja dhe modelja shqiptare Jehona Dreshaj ka shfrytëzuar mundësinë për ta vizituar shtëpinë e Home Alone, shtëpisë ikonike që u bë e famshme nga filmi me të njëjtin titull gjatë viteve 90-ta 

Pasi që producentët e filmit “Home Alone” dhe qyteti i Chicagos e ka bërë të mundshme se të gjithë personat që dëshirojnë mund ta vizitojnë shtëpinë e Kevin McCallister për vetëm 25 dollarë. 

E këtë mundësi e ka shfrytëzuar modelja shqiptare. 

Image
Jehona Dreshaj

Ajo në InstaStory ka pozuar një set të fotove dhe videove ku ka treguar se është para kësaj shtëpie dhe të përjetojë pak nga aventurat e Kevinit. 

Nga 12 Dhjetori, përmes AirBNB, çdokush mund të prenotojë të kalojë një natë atje, për çmimin qesharak të vetëm 25 dollarëve. Vetëm pak më shumë nga sa shpenzoi Kevin në dyqan për furnizime.

Image
Shtëpia 'Home alone'

Ato ishin ditë fantastike. Shumë kanë tentuar këtë vit të prenotojnë në kohë shtëpinë, por shumë pak kanë mundësi të shijojnë një natë aty, në shtëpinë e familjes McCallister.

Image
Pisha
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat