Pink surprizon fansen e saj të sëmurë me tumor, i plotësoi dëshirën e saj

Bota e Yjeve

Pink surprizon fansen e saj të sëmurë me tumor, i plotësoi dëshirën e saj

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 10:51
Pink

Këngëtarja me famë botërore Pink, ka surprizuar fansen e saj, e cila vuan nga një sëmundje e rëndë, me një gjest shumë të bukur. Pink është njohur gjithmonë si një artiste që interesohet shumë për fansat e saj dhe herë pas here është përpjekur që të gjendet pranë tyre.

Diane Berberian, është vetëm 16 vjeç dhe vuan nga kanceri. Dëshira e saj më e madhe ishte që të zhvillonte një bisedë me yllin e popit. Diane mundi të bisedonte me Pink rreth 30 minuta në “Zoom” dhe ndau  një pjesë nga biseda e saj në rrjetet sociale.

Mbas bisedës që fansja me artisten pastën së bashku, Berberian u shpreh se kishte qenë shumë e emocionuar kur mori vesh se do të kishte një bisedë me të.

Image
Foto nga surpriza

“Ti ma bërë ditën edhe më të bukur, nuk e di se çfarë kam në listën time, sepse deri tani ju ishit në krye të saj.

Image
Pink

Dita ime nis gjithmonë me një këngë të Pink”- u shpreh  Diane Berberian.

Image
Pink
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat