Arta Nitaj shijon fundvitin në New York

Bota e Yjeve

Arta Nitaj shijon fundvitin në New York

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 10:56
Arta Nitaj

Modelja nga Peja, Arta Nitaj, ka zgjedhur një destinacion të veçantë për të kaluar fundvitin.

Në postimet e reja që ka ndarë në rrjete sociale, ish-aktorja e “O sa mirë” tregon se momentalisht ndodhet në Manhattan, New York.

Ajo ka ndarë disa pamje mrekullueshme të vendit teksa duket se po kalon një periudhë të mirë.

Image
Arta Nitaj në New York

Ky udhëtim i Nitajt vjen pas pushimeve në Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai, ku qëndroi për një kohë të gjatë.

Krahas kësaj, artistja këtë periudhë ka qenë e angazhuar në disa videoklipe dhe për herë të fundit u shfaq në këngën e Dafina Zeqirit, “Murder on the dancefloor”.

Image
Pamje nga New York

Ajo po ashtu sivjet ishte pjesë e videoklipit të Butrint Imerit të quajtur “Phantom”.

Image
Arta Nitaj

Arta ndërkaq ka lënë më anash paraqitjen në ekran dhe ka vite që nuk ka qenë aktive. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat