Arbana zbulon fytyrën pa “filtera”

Bota e Yjeve

Arbana zbulon fytyrën pa “filtera”

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 23:22
Arbana Osmani

Prezantuesja e suksesshme Arbana Osmani, kujdeset që në edicionet e ‘BBV’, të shkëlqej me grim e veshje interesante.

Edhe pse shumica e fytyrave publike janë ‘infektuar’ me efekte, Osmani duket se nuk e ka problem të shfaqet pa to.

Pak para edicionit, ajo ndau një selfie duke lenë një përshkrim interesant.

“Selfie e shpejtë para emisionit live, pa filtra njerëz”, shkroi ajo krahas imazhit.

Image
Arbana Osmani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat