Xhensila Myrtezaj i rikthehet palestrës

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj i rikthehet palestrës

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 20:10
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, këtë vit i është përkushtuar në masë të madhe palestrës.

Dhe kjo tanimë u dëshmua me fizikun që ka bërë, ndonëse gëzon linja të bujshme trupore.

Artistja së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram, nëpërmjet të cilës tregon se është rikthyer sërish me ushtrime pas një pauze të shkurtër.

Image
Xhensila Myrtezaj

“Të bëhemi pak serioz me palestrën, se mungesa bëra boll. Me këmbë të mbarë pas dy muajsh”, kanë qenë fjalët e Myrtezajt.

Reagimet në hapësirën për komente ishin nga më të ndryshmet, teksa u komplimentua në masë të madhe për format atraktive.

Postimi për pak minuta mblodhi gjithashtu mijëra pëlqime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat