Çfarë bën Marina pasi e vë në gjumë vajzën e saj?

Bota e Yjeve

Çfarë bën Marina pasi e vë në gjumë vajzën e saj?

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 21:56
Marina Vjollca

Marina Vjollca së fundi është bërë nënë për herë të parë.

Moderatoja e suksesshme shqiptare së bashku me reperin Getuari janë bërë prindër të një vajze.

Përkundër që ajo tashmë bërë nënë ajo prapë nuk ka ndaluar angazhimet e saj profesionale.

Së fundi ajo ka publikuar një stori ku tregon se çfarë bën ajo pasi e vendos në gjumë vajzën. Moderatorja duket se po lodhet duke u përkujdesur për vajzën pasi ka edhe shumë angazhime të tjera ajo i vë një sy gjumë edhe vetës së saj.

Image
Marina

Moderatorja dhe reperi kanë emëruar vajzën e tyre me shkurtesat e dy emrave të tyre, Marget.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat