Kida zbulon surprizën pas një viti

Bota e Yjeve

Kida zbulon surprizën pas një viti

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 23:15
Kida

Ndonëse shumë e re në moshë, Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit. Ajo është jashtëzakonisht e preferuar nga publiku.

Së fundmi, Kida ka paralajmëruar se është duke punuar për albumin e saj të parë në karrierë.

Madje, pak më parë ajo ka publikuar edhe coverin e albumit.

“Pas një viti punë të vështirë jam krenare të ju prezantojë me koverin e albumit tim të parë”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Gjatë kësaj kohe, Kida ka publikuar edhe shumë bashkëpunime me emra të njohur si me Mozzikun, Feron apo Ermal Fejzullahun.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat