Adrola Dushi duket mahnitëse në pozat e reja

Bota e Yjeve

Adrola Dushi duket mahnitëse në pozat e reja

Më: 25 dhjetor 2021 Në ora: 10:25
Adrola Dushi

Adrola Dushi është padyshim një prej modeleve shqiptare më të njohura.

Ish-Missi është imazh i markave të ndryshme vendore dhe jo vetëm, dhe sjell fotosesione të ndryshme në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, modelja nga Shqipëria postoi disa imazhe në Instagram, në të cilat dukej tejet atraktive dhe plot shkëlqim.

Adrola shihet e veshur në një fustan të gjatë me ngjyrë të zezë, të cili e kombinoi me çizme të gjata me taka.

“Njohuria do t’ju japë fuqi, por karakteri do t’ju jap respekt”, ka shkruar Adrola në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, kujtojmë që Adrola është nënë beqare e një djali, teksa jetën private vazhdon ta mbajë larg syrit të publikut.

Image
Adrola Dushi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat