Rikthehet Fjolla me këngë të re

Bota e Yjeve

Rikthehet Fjolla me këngë të re

Më: 29 dhjetor 2021 Në ora: 18:59
Fjolla Morina

Ajo gjatë vitit që po lëm pas ka bërë bujë për shumë gjëra,

Arrestimet ishin situata që e bëri Fjollën të përmenden në media për kohë të gjatë.

E së fundi ajo ka hapur një biznes të sajin me fustana solemn.

Por kjo nuk është e gjitha, Fjolla është rikthyer edhe në skenën muzikore me një bashkëpunim.

Fjolla kësaj radhe ka bashkëpunuar me këngëtarin Blasta.

Kënga titullohet Mexicana dhe është publikuar pak caste më herët kështu duke e kthyer Fjollën përsëri në skenën vendore.

Fjolla në videoklip shfaqet shumë elegante dhe të njëjtën kohë provokuese.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat