Ariana Fejzullahu e mbyllë ngjyrën e flokëve dhe duket ndryshe

Bota e Yjeve

Ariana Fejzullahu e mbyllë ngjyrën e flokëve dhe duket ndryshe

Më: 5 janar 2022 Në ora: 21:27
Ariana Fejzullahu

Ky nuk është ndryshimi i parë dhe i vetëm që Ariana Fejzullahu ka realizuar në pamjen e saj të jashtme.

Ndër vite, bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu shpesh ka luajtur me nuancat e flokëve, por edhe stilin në përgjithësi.

Si gjithmonë, Ariana duket bukur në forografi, ku shfaqet e veshur me shumë stil dhe e kuruar deri në detajet më të vogla.

Siç mund ta shihni, bashkëshortja e Ermalit, këtë sezon dimri e ka mbyllur ngjyrën e flokëve dhe po duket ndjeshëm më serioze në portret. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat