Bella Hadid e 'zjarrtë' me të brendshme të kuqe

Bota e Yjeve

Bella Hadid e 'zjarrtë' me të brendshme të kuqe

Nga: Bota sot Më: 12 janar 2022 Në ora: 10:57
Bella Hadid

Ajo së fundi u bë pjesë e fushatës së Victoria Secret që nga ribashkimi me markën ikonë të të brendshmeve.

Dhe Bella Hadid u dha 48.3 milionë ndjekësve të saj në Instagram disa pamje nga prapaskenat e kësaj fushate.

Këto pamje i ka paraqitur gjatë një fushate festash të martën.

Modelja superyll u fotografua duke shfaqur figurën e saj mahnitëse në një set të brendshme të kuqe për fotosesionin në natyrë./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat