Kim Kardashian, më e lumtur se kurrë pranë Pete Davidson

Bota e Yjeve

Kim Kardashian, më e lumtur se kurrë pranë Pete Davidson

Më: 13 janar 2022 Në ora: 16:03
Kim Kardashian, Pete Davidson

Së fundmi janë zbuluar detaje trë reja nga romanca e Kim Kardashian me komedianin Pete Davidson.

Edhe pse, Kim është  e zënë duke punuar në markën e saj, ajo është e lumtur që Pete po punon edhe në projekte të tjera jashtë shfaqjes së tijtelevizive.

“Kim është shumë e lumtur dhe e relaksuar me të. Pete është shumë modest, me këmbë në tokë. Me Pete, Kim nuk ndjen asnjë presion për të qenë askush tjetër përveç vetes. Ai ka disa projekte të mëdha që janë jashtë emisionit “Saturday Night Live”, ndërsa asaj i pëlqen sa i vlefshëm dhe i fokusuar ai është.Kim e vlerëson që marrëdhënia e tyre në distancë funksionon duke e parë atë aq sa arrin.

Gjithashtu, Davidson e inkurajon Kim që të veshë çfarë të dojë në takimet e tyre, në mënyrë që të jenë vetvetja dhe kjo tregon se ai ka një qasje krejtësisht të kundërt në krahasim me ish-bashkëshortin, Kanye West”, u shpreh burimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat