Bella Hadid ekspozon barkun joshës teksa del në Los Angeles me makinën luksoze

Bota e Yjeve

Bella Hadid ekspozon barkun joshës teksa del në Los Angeles me makinën luksoze

Më: 13 janar 2022 Në ora: 16:08
Bella Hadid

Modelja shfaqi barkun e saj joshës në një pikë karburanti ExxonMobil në lagjen e modës Los Feliz të Los Angelos të martën.

Nuk kishte asnjë centimetër për t’i mohuar modeles 25-vjeçare stilin e cila kishte veshur një bluzë të zezë me mëngë të gjata, të theksuara me thekë, ndërsa ishte ndaluar në një pompë benzine.

Bella e përfundoi dukjen me pantallona gri të gjera, atlete të bardha Nike dhe dy gjerdan me pllaka ari ku lexonin ‘Palestine’ dhe emrin e saj të lindjes ‘Isabella’.

Mungonte nga krahu i Hadid-it, i dashuri i saj që nga korriku 2020 – drejtori artistik Marc Kalman – me të cilin u fotografua për herë të fundit më 3 janar në Manhattan.

Socialistja gjysmë palestineze dhe gjysmë holandeze – po kalon një ‘janar të thatë’ – më parë i dha fund romancës së saj katërvjeçare me The Weeknd në gusht 2019.

Më vonë, Bella ndau një urim për nënën e saj – Alumes The Real Housewives of Beverly Hills Yolanda Hadid – për nder të ditëlindjes së saj të 58-të.

Hadid – e cila mburret me 53.2 milion ndjekës në Instagram, ndua një postim dhe shkroi: “Gëzuar ditëlindjen nënë”.

Image
Bella Hadid
Image
Bella Hadid me nënën

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat