Agnesa Vuthaj duket e mahnitshme në fotot e fundit nga Dubai

Bota e Yjeve

Agnesa Vuthaj duket e mahnitshme në fotot e fundit nga Dubai

Më: 18 janar 2022 Në ora: 00:25
Agnesa Vuthaj

Bukuroshja shqiptare Agnesa Vuthaj është paraqitur e mahnitshme në fotot e fundit 

Agnesa Vuthaj duket se nuk po i ndien vitet. 

Ajo ka postuar një set të fotografive në një fustan të bardh e ku tregon këmbët e saj seksi dhe atë se ajo duket porsi 20 vjeçare. 

Këto foto ajo i ka postuar nga Dubai, ku duket se është duket se ka filluar një vizitë atje që nga java e kaluar. 

Kujtojmë se Agnesa është afër dekadës së katër të jetës së saj. 

Ajo deri me tani është përfolur për disa lidhje, por që zyrtarisht bukuroshja shqiptare ende është beqare. 

Image
Agnesa Vuthaj
Image
Agnesa Vuthaj
Image
Agnesa Vuthaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat