Lidhja sekrete përfundon, Neymar zbulon të dashurën e tij të re

Bota e Yjeve

Lidhja sekrete përfundon, Neymar zbulon të dashurën e tij të re

Më: 18 janar 2022 Në ora: 09:39
Bruna Biancardi

Sulmuesi i PSG, Neymar, ka zbuluar para të gjithëve të dashurën e tij të re, Bruna Biancardi, pas shumë muajve spekulime.

Çifti ishte fotografuar në gusht të vitit që lamë pas në Ibiza dhe Krishtlindjet e kaluara Bruna Biancardi kishte fluturuar për në Brazil me sulmuesin.

Gjithashtu ajo kishte pozuar para pak kohësh në disa foto me bashkëshorten e shokut të Neymar te PSG, Angel Di Maria.

Duket se kjo lidhje sekrete nuk është më e tillë, me çdo dyshim që në fund rezultuan të vërteta.

Image
Bruna Biancardi dhe Neymar
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat