S’do të besoni numrin e fotografive në telefonin e Learta Jakupit

Bota e Yjeve

S’do të besoni numrin e fotografive në telefonin e Learta Jakupit

Më: 18 janar 2022 Në ora: 23:43
Learta Jakupi

Së fundmi, Learta Jakupi ka realizuar si shpeshherë një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e saj në Instagram.

Ndër shumë pyetje që ajo mori dhe u përgjigj, ajo na zbuloi edhe numrin e fotografive që ka në telefonin e saj.

Dhe numri ishte befasues.

Image
Learta me familje

Teksa i përgjigjej ndjekësit ajo ndau një ‘screenshot’ ku zbulon se ka mbi 30 mijë fotografi dhe me shaka shkroi se ‘ka shumë’.

Image
Numrin e fotografive në telefonin e Learta Jakupit

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat