Rrjeti e ‘kryqëzoi’ sepse mbështeti Trixën, reagon Antonela

Bota e Yjeve

Rrjeti e ‘kryqëzoi’ sepse mbështeti Trixën, reagon Antonela

Më: 20 janar 2022 Në ora: 09:50
Antonela

Antonela është ish banorja e cila ka bërë rrëmujë shtëpinë e BBV-së me debatet të cilat ajo ka nxitur.

E pas daljes nga aty ajo ka mbështetur hapur Trixën e cila po paragjykohet për lidhjen me Donaldin.

Por pasi ajo mbështeti atë u kryqëzua nga rrjeti duke u kritikuar.

Ndërkohë për të dytën herë ajo ka reaguar përmes Instagramit të saj me disa postime.

Sipas Antonelës ajo e kupton fare mirë Trixën, pasi ajo vet ishte përballur me një situatë të tillë teksa ishte pjesë e Përputhen.

Antonela krijonte raportin me Mevlanin ku edhe shahej nga publiku se po ndërhynë mes tij dhe Ledianës.

Ajo përsëri e ka mbështetur Trixën dhe ka treguar se ishte ajo e vetmja që i ka qëndruar afër asaj gjatë kohës në shtëpi.

Image
Postimi nga Antonela
Image
Postimi nga Antonela
Image
Postimi nga Antonela

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat