Reperi shqiptar rikthen një nga hitet e muzikës shqiptare që e njihni të gjithë

Bota e Yjeve

Reperi shqiptar rikthen një nga hitet e muzikës shqiptare që e njihni të gjithë

Më: 21 janar 2022 Në ora: 09:58
Capital T

Capital T ka zbuluar se po rikthen një nga hitet më të mëdha shqiptare.

Reperi ka paralajmëruar fansat për klipin e ri që do të publikohet me 22 Janar.

Ky projekt është shumë i veçantë pasi bëhet fjalë për ripërpunimin e këngës së njohur, Përjetësisht, të kënduar nga grupi i famshëm “Ritmi i Rrugës”.

Lajmin e ka bërë me dije përmes një postimi në Instagram, “Dedikuar të gjithë juve që keni humbur dikë që ka pasur shumë rëndësi, nga diksuh që po ashtu ka humbur dikë”, ka shkruar reperi

. Projekti do të jetë pjesë e albumit të tij të tij që mban titullin “HeartBroken Kids”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat