U përfolën për martesë, ç’po ndodh me romancën e Kendall Jenner dhe Devin Booker?

Bota e Yjeve

U përfolën për martesë, ç’po ndodh me romancën e Kendall Jenner dhe Devin Booker?

Më: 21 janar 2022 Në ora: 12:42
Kendall Jenner, Devin Booker

Modelja bukuroshe Kendall Jenner po bën më shumë se një vit e lumtur në krahët e partnerit të saj të ri, Devin Booker.

Ata e kaluan mbrëmjen e Vitit të Ri së bashku dhe familja e Kendall thotë vetëm fjalë të mira për Booker.

Të paktën kështu thonë burimet! Familjarët mendojnë se Devin është djalë shumë i zgjuar dhe i talentuar dhe është personi perfekt që i shkon për shtat Kendall.

“Familja e saj e do atë dhe e di se sa të mirë janë për njëri-tjetrin. Atyre u pëlqen ta kenë Devin pranë dhe e kanë mirëpritur me krahë hapur. Atyre u pëlqen ta shohin Kendall-in kaq të lumtur me dikë që nxjerr në pah Më e mira në të. Është emocionuese për të gjithë ta shohin atë në një marrëdhënie kaq të shkëlqyer.”,- ka thë burimi. 

Madje, së fundmi është mësuar se ata kanë rënë kokë e këmbë në dashuri me njëri-tjetrin sa nuk është habi të kemi një propozim!

Kendall dhe Devin kuptohen mjaft mirë dhe janë të lirshëm me njëri-tjetrin. Fakti që mund të jenë vetvetja është diçka pozitive për lidhjen e tyre, që i bashkon akoma më shumë.

Madje, për disa kohë u përfol se ata mund edhe të ishin martuar, thashetheme që në fakt nuk rezultuan të vërteta.

Image
Kendall Jenner, Devin Booker
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat