Britney Spears shijon rrezet e diellit me të fejuarin në Hawaii

Bota e Yjeve

Britney Spears shijon rrezet e diellit me të fejuarin në Hawaii

Më: 25 janar 2022 Në ora: 06:43
Britney Spears

Britney Spears po kalon fundin e janarit duke shijuar një pushim të njomur nga dielli në mjedisin e harlisur tropikal të Maui, Hawaii me të fejuarin e saj 27-vjeçar Sam Asghari. Të dy u panë duke bërë banjo dielli në ballkonin e tyre me qira teksa modelonin rroba banje: ajo ishte me bikini ngjyrë të […]

Britney Spears po kalon fundin e janarit duke shijuar një pushim të njomur nga dielli në mjedisin e harlisur tropikal të Maui, Hawaii me të fejuarin e saj 27-vjeçar Sam Asghari.

Të dy u panë duke bërë banjo dielli në ballkonin e tyre me qira teksa modelonin rroba banje: ajo ishte me bikini ngjyrë të verdhë dhe të bardhë, ndërsa partneri i saj aktori ishte pa këmishë me një palë mbathje banje blu të zbehtë.

Image
Britney Spears

Ka qenë një fillim i vështirë i vitit 2022 për ikona 40-vjeçare e popit që po luftonte me babanë e saj Jamie Spears si dhe me motrën e saj më të vogël Jamie Lynn Spears, e cila ka nxitur librin e saj të ri Gjërat që duhet të kisha thënë, i cili detajon problemin e saj. marrëdhënie me artistin e regjistrimit.

Britney gjithashtu shkoi në Instagram për t’i njoftuar fansat se ishte në Maui, ndërsa ndau një vështrim në vijën bregdetare në perëndim të diellit. Ajo tha në mbishkrimin e saj: “Gjithmonë një përvojë shpirtërore këtu në Maui”.

Këngëtarja Toxic dukej se ishte e qetë teksa u pa në një ballkon me një gardh xhami.

Ish-performuesja e Las Vegas-it kishte veshur një bikini të lezetshme të vogël me një stamp të verdhë mustardë. Pjesa e sipërme ishte një majë standarde trekëndëshi me fije të hollë që e mbanin lart. Dhe pjesa e poshtme e lidhur anash me një tanga të lehtë të pasme që ekspozonte një nga tatuazhet e saj të shumta.

Image
Britney Spears

Spears kishte flokët e saj bjonde të lyer me ngjyrë të hapur dhe vjollcë të errët në skajet. Ajo i lidhi bravat e saj në një stil të çrregullt që tregonte vathët e saj me diamante.

Dhe ish-performuesja e Micky Mouse Club mbante gjithashtu një palë syze dielli aviator të errët, me buzë ari dhe me përmasa të mëdha për të shkurtuar shkëlqimin ndërsa merrte rrezet e diellit.

Spears kishte një shishe krem ​​dielli në dorë, ndërsa shikonte nga oqeani kristal blu dhe plazhi me rërë të bardhë.

Princesha e popit është ende duke festuar fundin e konservatorit të diskutueshëm pasi 13 vjet nga jeta e saj profesionale dhe personale e kontrolluar kryesisht nga babai i saj, Jamie Spears.

Image
Britney Spears

Gjatë asaj që është përshkruar si lufta e saj për liri, Spears bëri një sërë akuzash kundër babait të saj, duke i thënë një gjykate: ‘Babai im dhe kushdo i përfshirë në këtë konservator dhe menaxhmenti im që luajti një rol kyç në dënimin tim, ata duhet të jenë në burg. .’

Në këmbim, babai i Spears ka kërkuar që të dhënat e saj mjekësore të bëhen publike.

Konservatori i këngëtares ka ende një betejë ligjore për detajet e përfundimit të marrëveshjes dhe në një seancë dëgjimore të mërkurën, avokatët që vepronin për Jamie Spears kërkuan të zbardhen të gjitha të dhënat në lidhje me rastin në mënyrë që njerëzit të mund të dëgjojnë ‘të vërtetën’. duke argumentuar se publiku kishte ‘të drejtën për të ditur’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat