Nadi artisti gjithmonë i dashur i publikut shqiptar

Bota e Yjeve

Nadi artisti gjithmonë i dashur i publikut shqiptar

Nga: Maksim Gjokaj Më: 25 janar 2022 Në ora: 16:10
Nadi

Djalë i Pejës por artist që e duan kudo që ka shqiptarë.

E kuptuat se për kë bëhet fjalë, po për këngëtarin Nadi.

Atë e duan të gjithë ta kenë qoftë në një mbrëmje muzikore por edhe në dasmat e gëzimet familjare.

I angazhuar e i kërkuar kudo ku ka shqiptarë, jo vetëm në Kosovë e Shqipëri por shumë i preferuar në Diasporë e deri në Amerikën e largët.

E shprehjen se "Ku është Nadi atmosfera është në maksimum" besoj se jo vetëm dëgjuar por edhe provuar e dëgjuar artistin i cili është çdo moment i dashur për publikun shqiptar.BS

Image
Nadi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat