Arbenita Ismajli duket yll në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli duket yll në fotot e fundit

Më: 26 janar 2022 Në ora: 19:39
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet më të suksesshme në vend, por jo vetëm.

Çdo postim i saj në rrjete sociale padyshim se merr vëmendje të madhe,.

Paraqitjet e saja me shumë stil, janë ato që komentohen më së shumti.

Image
Arbenita

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi janë disa foto të modeles, ajo po duket shumë bukur, me një fustan të shkurtër e të zi. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat