Arta Elezaj provokon me pozat në bikini

Bota e Yjeve

Arta Elezaj provokon me pozat në bikini

Më: 28 janar 2022 Në ora: 11:07
Arta Elezaj

Arta Elezaj ka provokuar sërish.

Modelja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh fansat i qeros me foto të ngrohta.

Mënyra sekrete për të humbur peshë! Humbni 2-3 kg në ditë!

Linjat trupore të perfeksionuara janë ato që përherë e kanë vënë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi Arta ka ndarë imazhe nga pushimet luksoze, ku u komentua shumë për paraqitjen e saj.

Ajo u shfaq me bikini duke treguar asetet e bollshme trupore që posedon.

Ndryshe Arta numëron plot 234 mijë ndjekës në llogarinë e saj në instagram.

Image
Arta Elezaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat