Ledri një baba i përkushtuar, ja çfarë bën për vajzën e tij

Bota e Yjeve

Ledri një baba i përkushtuar, ja çfarë bën për vajzën e tij

Më: 6 shkurt 2022 Në ora: 09:25
Ledri

Ledri Vula tanimë është baba i një vajze.

Reperi shqiptar Ledri Vula dhe bashkëshortja e tij Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë.

Ata marrin përherë vëmendje me postimet e tyre në instagram të cilat menjëherë kthehen në lajm.

Image
Ledri dhe Sara

Nuk mungojnë as imazhet e shumta me vajzën e tyre Poem Blu ani pse të dy shumë të angazhuar në profesionet e tyre, atë e vënë në plan të parë.

Së fundmi Sara ka zbuluar gjestin e mahnitshëm të Ledrit që ka bërë për vajzën e tij Poem.

Para se të shkoi në koncert Ledri fillimisht kujdeset ta vëjë në gjumë vajzën, gjë të cilën e tregon imazhi që ka postuar Sara.

Image
Ledri me vajzen

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat