Cili nga çiftet e krijuara në BBV është i vërtetë sipas Arjolës?

Bota e Yjeve

Cili nga çiftet e krijuara në BBV është i vërtetë sipas Arjolës?

Më: 13 shkurt 2022 Në ora: 13:44
Arjola

Aktorja nga Tropoja, Arjola Demiri të premtën shkëputi rrugëtimin e saj në BBV.

Sot ajo ishte e ftuar në Fan Club, dhe shpalosi gjëra nga shtëpia,

E pyetur nga moderatorja e programit, se cili nga çiftet e krijuara në shtëpinë e BBV-së, ajo tha shumë thjesht që Einxhel dhe Dagz-i, janë çifti më i vërtetë.

Image
Arjola

Sipas saj Trixa është shumë e përfshirë por që Donaldi po bën lojë strategjike.

Arjola gjithashtu sqaroi se kishte thënë më herët se Dagz-i bën më shumë për Einxhelin por që tashmë sipas saj po shihet vërtetësia e tyre.

Image
Arjola

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat