Filloni rrisni tonalitetet e rozës që shkon deri tek e kuqja

Bota e Yjeve

Filloni rrisni tonalitetet e rozës që shkon deri tek e kuqja

Më: 29 mars 2022 Në ora: 09:54
Luana Vjollca

Nga roza e lehtë duket se kemi hequr dorë këtë pranverë për ta zëvendësuar me atë të fortë që arrin deri tek çiklamina.

Vajzat e ekranit kanë sjellë disa veshje e kombinime me rozën e fortë, tonalitete hera herës që shkojnë deri tek e kuqja.

Me një grimin minimalist, i afërt me ngjyrat e tokës, gazetaret apo moderatoret shqiptare kanë treguar gjithashtu se “look-u” duhet të jetë minimalist.

Duke hequr dorë nga pastela, pranvera e 2022 na drejton tek e forta dhe e guximshmja që kësaj here përkufizohet nga ngjyra si çiklaminë, portokalli, rozë e fortë apo e kuqe!

Image
Bora Zemani
Image
Bieta Sulo

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat