Katy Perry i futet biznesit të modës

Bota e Yjeve

Katy Perry i futet biznesit të modës

Më: 30 mars 2022 Në ora: 12:09
Katy Perry

Katy Perry ka prezantuar koleksionin e parë të këpucëve që ajo për herë të parë e lansojë më 2017

Katy Perry ka rikthyer linjën e saj të këpucëve për koleksionin e ri të pranverës.

Krijuesja e hitit California Gurls, fillimisht kishte lansuar koleksionin e parë të brendit të saj “Katy Perry Collections” më 2017, me qëllimin që të ofrojë një stil unik me çmime të arsyeshme edhe për njerëzit e thjesht.

Mky është koleksioni i parë i koleksionit të këngëtares e që është rikthyer përsëri gjatë këtij viti. 

Image
Katy Perry
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat