Cardi B dhe Offset publikojnë foton e parë të djalit të tyre

Bota e Yjeve

Cardi B dhe Offset publikojnë foton e parë të djalit të tyre

Më: 15 prill 2022 Në ora: 07:13
Cardi B dhe Offset

Cardi B dhe Offset kanë publikuar fotografinë e parë të djalit të tyre, i cili lindi në shtator të vitit të kaluar.

Çifti postoi imazhin në Instagram duke zbuluar edhe emrin e tij unik.

“Wave Set Cephus”, është emri i djalit të tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Cardi dhe Offset janë prindër edhe të një vajze e cila u lind në korrik të vitit 2018.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat