Dua Lipa publikon foto nga prapaskenat e “Nostalgjia”

Bota e Yjeve

Dua Lipa publikon foto nga prapaskenat e “Nostalgjia”

Më: 20 prill 2022 Në ora: 09:33
Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa është shfaqur me kostumin në stilin e maces teksa ka bërë foto në prapaskenë në turneun e saj “Future Nostalgia” në Britani.

Ajo ka filluar turneun në Britani të premten pasi që këndoi në SHBA në muajt e fundit.

Dua Lipa ka zgjedhur Instagramin të martën për të shpërndarë disa foto nga prapaskena në Leeds, event që u mbajt një natë më parë.

Image
Dua Lipa

Këngëtarja 26 vjeçare duket bukur në fotot e fundit, ku bën poza të nxehta para pasqyrës me kostumin në modë tanimë, të maces. 

Image
Dua Lipa
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat