Banorja e “Big Brother’’ bën aksidentin fatal, ja gjendja e saj

Bota e Yjeve

Banorja e “Big Brother’’ bën aksidentin fatal, ja gjendja e saj

Më: 28 prill 2022 Në ora: 19:44
Aisleyne Horgan Wallace

Banorja e formatit të njohur ‘’Big Brother’’ Aisleyne Horgan Wallace ka pësuar një aksident të rëndë.

Mësohet se Wallace është dërguar në spital, pasi makina e saj ka dalë jashtë kontrollit nga shpejtësia e tepërt duke bërë që të përlaset në mur.

Legjenda e Big Brother, 43 vjeç, u ul mbi kokën e saj pasi humbi kontrollin e karrocave të garave dhe u përplas me një mur.

Image
Aisleyne Horgan Wallace

Dëshmitarët thanë se kishin frikë se ylli i realitetit televiziv do të mbetej e paralizuar pasi ajo nuk mund të lëvizte.

Aisleyne, e cila fitoi famë në Big Brother në 2006, ishte në një stërvitje për Celeb MMA në Rye House Kart Raceway kur ndodhi aksidenti. Në mesin e atyre që garonin me Aisleyne ishin Lock, AJ Bunker, Carl Woods dhe Theo.

Image
Aisleyne Horgan Wallace
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat